Слайд 5
Слайд 4
Слайд 3
Слайд 2
Слайд 1

Студія йоги в Києві

Запрошує на заняття fly-йогою

Fly-йога – сьогодні це самий модний і незвичайний спосіб вивчати йогу. Made in Broadway. Йога, завоювала сердця зірок Голівуду. Тепер – в Україні! Якщо літаючих йогів і не існує, то йога в повітрі досить реальна. І навчають цьому майстерству в Києві.

Fly-йогу ще називаютьт антигравітаційною. Вона повністю оправдовує таку назву, знімаючи всю нагрузку з вашої спини. На заняттях fly-йогою в нашій студій ви зміцните м'язи, зозвинете гнучкість і "натренуєте" сосуди.

Наші напрямки
«Йога не віддаляє нас від реальності і відповідальності в повсякденному житті, а скоріше дає твердий грунт під ногами і практичну рішучість. Ми не виходимо за межі нашого життя, а повертаємося до життя, яке ми залишили в надії на щось краще». – Донна Фархі
СТУДІЯ ЙОГИ В КИЇВІ

Йога - відмінний спосіб тримати повний контроль, не тільки над своїм тілом, але і внутрішнім станом, завдяки чому практикувати її можливо практично в будь-якому віці. Але для початківців навіть перші заняття можуть здатися надто складними, через що підходити до йоги потрібно тільки з розумом, довіривши процес навчання в руки професіоналів.

Що таке студія йоги і в чому її призначення?

Як і можна здогадатися, студія йоги займається поясненням всіх секретів і особливостей цього контролю над своїм тілом, забезпечуючи максимально легке навчання навіть у разі новачків. Спеціально для засвоєння матеріалу маються на увазі саме практичні заняття, де професійний викладач пояснить буквально все, що потрібно знати про кожен рух. У тому числі перебувають і всілякі домашні вправи, що дозволяють практикувати йогу навіть не виходячи за межі власної квартири.

З невмілим підходом вона здатна стати справжнім випробуванням, адже все-таки вимагає правильне виконання до найдрібніших деталей. Іншими словами, центр йоги є самим простим, зручним і доступним способом відкрити для себе цей напрямок, наочно пояснюючи кожен рух з регулярними і повноцінними майстер-класами.

Що пропонує наша школа йоги?

Наша школа йоги запрошує всіх бажаючих відвідати курси з цілком лояльними цінами, де навіть новачок зможе знайти відповіді на базові запитання. Вже після декількох відвідувань ви зможете перейти на більш складні особливості йоги, поступово навчившись всіма правилами її виконання і набравшись хороших порад від професійних майстрів. Навчання йоги є довгим, але захоплюючим процесом, в той час як наявні у нас майстри здатні донести всі ключові моменти вправ на зрозумілій всім манері.

Наш заклад знаходиться на Оболоні, так що якщо місто, в якому ви живете - Київ, то ми неодмінно маємо, що вам запропонувати. Крім майстер-класів, а також звичайних курсів ви отримуєте можливість обмінюватися досвідом з іншими шанувальниками йоги або знаходити однодумців в цілому, сформувавши для себе корисне і цікаве хобі. Як би там не було, уроки йоги є прямою необхідністю і без них отримати реальний ефект від занять в швидкі терміни просто не вийде.

Ну а якщо вас цікавить йога в Києві, то наш центр здатний запропонувати все необхідне для того, щоб кожен урок містив в собі дійсно корисні і цікаві поради.